loading...

مرجع موسیقی ایران

موزیک آهنگ بازدید : 597 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

استفاده از ماسک DiFamed در اتاق عمل
همه جراحان ، جراحان و افرادی که در اتاق عمل قرار دارند لازم است خرید ماسک سه لایه دی از ماسک پزشکی برای سلامتی خود و بیمار استفاده کنند. ماسک های مورد استفاده در اتاق عمل به دلیل وضعیت خطرناک و همچنین به خطر افتادن سلامتی بیمار ، باید بتوانند از ورود باکتری ها در حدود 96 تا 99٪ جلوگیری کنند و از دوام بسیار بالایی برخوردار باشند.

خرید ماسک D که در فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستان استفاده می شود باید با دقت زیادی انجام شود زیرا سلامت بسیاری از بیماران در حین جراحی به این امر بستگی دارد.

همچنین در کاربردهای دندانپزشکی ، دندانپزشک باید حتی هنگام معاینه از ماسک دندان استفاده کند ، خرید ماسک سه لایه دی زیرا دهان پر از میکروب های دندانی است و یکی از راه های انتقال بیماری است.

مزایای استفاده از DimD Mask
ساخت کارخانه دیماسک فمد در ایران با مجوز تضمین کیفیت
در سه مدل ماسک کودک ، ماسک تک لایه سه لایه و پانسمان ماسک جراحی ارائه شده است
ماسک سه لایه Blon Mellat با نفوذ پذیری بالا
پانسمان های بدون لاتکس برای جلوگیری از حساسیت پوستی
گیره بینی برای نگهداری بهتر و قابل تنظیم در ماسک تعبیه خرید ماسک سه لایه دی شده است
از پارچه اسپان باند نرم و ظریف استفاده کنید
قابل استفاده در هوای گرد و غبار ، دود و محافظت در برابر آلودگی هوا است
گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در هنگام شیوع ویروس کرونا
3ply DayMask از دسته ماسک های تنفسی است که کاربردهای زیادی دارد و علاوه بر استفاده پزشکی و استفاده از کادر پزشکی در بیمارستان ها ، برای افراد عادی نیز مناسب است.

با توجه به وضعیت فعلی ویروس تاج در جهان هنگام خروج از منزل ، توصیه می شود از ماسک بهداشتی خرید ماسک سه لایه دی برای سلامتی خود و اطرافیان خود استفاده کنید و یا دهان و بینی خود را بپوشانید.

موزیک آهنگ بازدید : 554 شنبه 14 فروردین 1400 نظرات (0)

- روش اهدا کننده نوار یا کاشت موFUT

کاشت مو FUT
در این روش موها کاشت موی طبیعی بهترین روش در ناحیه اهدا کننده حدود 2 تا 10 میلی متر جدا می شوند. موهای بالای ناحیه اهدا کننده معمولاً بلافاصله بعد از برداشت ناحیه را می پوشانند. برای ایجاد این پوشش توصیه می شود که طول موهای این ناحیه حداقل 1-1 میلی متر باشد.
پس از بیهوشی ناحیه اهدا کننده ، از تیغ جراحی مخصوص برای برداشتن "نوار" از پوست ناحیه اهدا کننده استفاده می شود. این ناحیه معمولاً با روش "LEDGE" بسته شدن تریکوفیتیک که توسط دکتر رز برای رشد مو در ناحیه زخم و کاهش دید منطقه برداشت طراحی شده است ، بسته می شود. در 90٪ یا بیشتر موارد ، خطوط زخم حدود 2 میلی متر یا کمتر است و خطوط فقط در صورت شانه زدن و بررسی دقیق موها قابل مشاهده هستند. سپس "نوار" جدا شده و زیر میکروسکوپ به واحدهای کوچک فولیکولی حاوی 1 تا 4 تار تقسیم می شود. برش های کوچکی به اندازه سر سوزن تزریق در ناحیه گیرنده ایجاد می شود و ایمپلنت ها در این سوراخ های کوچک قرار می گیرند. داروهای ضد افسردگی در شب اول توصیه می شود.
2- استخراج واحد فولیکولی / روش جدا سازی فولیکولی / روش ARTAS (روش FUE (استخراج واحد فولیکولی) یا کاشت مو FIT (روش جداسازی فولیکول)):


کاشت مو FIT
در کاشت مو FIT برخلاف کاشت مو با روبان یا FUT ، باید تمام پشت سر کاملا تراشیده شود. کاشت مو با روش FIT روش متفاوتی برای جدا کردن واحدهای فولیکولی از ناحیه دهنده است. این روش با استفاده از یک سوزن کوچک (قطر 0.8-1 میلی متر) موسوم به "پانچ" ، واحدهای فولیکولی منفرد را به صورت غیر تهاجمی از ناحیه اهدا کننده خارج کرده و به جای زخم های خطی ، زخم های کوچک "مانند نقطه" ایجاد می کند. . مزیت روش کاشت مو FIT این است که می توان موهای ناحیه دهنده را بدون دیده شدن کوتاه کرد ، اما اگر سر کاملا تراشیده شود ، لکه های FIT قابل مشاهده است.

اخیراً ، دنیا از سیستم رباتیک مبتنی بر پزشکان ARTAS برای روش کاشت مو FIT استفاده می کند ، که فن آوری ترین روش در جهان است. با استفاده از روش ARTAS ، یک فناوری پیشرفته دیجیتالی با استفاده از هدف گیری لیزری ، کاشت رباتیک دقیق انجام می شود. موها را از گردن برداشته و در مناطق طاس قرار می دهد و موها به طور دائمی رشد می کنند و کاملا طبیعی به نظر می رسند
دکتر رز یکی از بنیانگذاران روش کاشت مو FIT است و از سال 2004 این کار را انجام داده است. هدف کلینیک ما استفاده از آخرین فن آوری (ARTAS) همراه با مهارتهای تخصصی یک جراح کاشت مو با تجربه FIT برای شما است. .

بهترین مرکز کاشت مو


از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد: ناحیه دهنده بدون زخم خطی خواهد بود ، در واقع ناحیه دهنده سریعتر از روش های سنتی بهبود می یابد و تقریباً هیچ دردی پس از جراحی وجود ندارد. سپس بیمار می تواند موهای خود را به طور کامل (اما نه به طور کامل) بدون هیچ گونه علائم جراحی کوتاه کند. علاوه بر این ، بیمارانی که تحت درمان Strip Donor یا پیوند موی FUT قرار گرفته اند و دیگر قادر به انجام این روش نیستند ، ممکن است از پیوند ARTAS یا FIT به پیوند فولیکول روی بیاورند.

مزایای فناوری ATRAS یا کاشت مو FIT برای بیماران چیست؟


1. دقت ، انسجام و دقت بیشتر در اپیلاسیون در ناحیه اهدا کننده.
2. با حداقل پرخاشگری.
3. بدون ایجاد زخم خطی
4- فولیکول های مو را می توان در مناطقی قرار داد که زخم های خطی به روش نواری ایجاد می شوند.
5. بهبودی سریع با درد کمتر.
بیماران اغلب در مورد تفاوت FUT و کاشت مو FIT س askال می کنند. در اینجا اطلاعاتی در مورد این دو روش آورده شده است. لطفا توجه داشته باشید که ما هر دو روش را ارائه می دهیم.

روش کاشت مو با استفاده از نوار یا FUT:

1. قادر به حذف بیشتر واحدهای فولیکولی (گرافت) در مدت زمان کوتاه است.
2. نیازی به تراشیدن کامل ناحیه اهدا کننده نیست
3. چندین جلسه را می توان با استفاده از همان اسکار برگزار کرد.
4. باعث زخم خطی می شود. هنگام بستن تاقچه ، دیدن زخم بسیار دشوار است ، اما اگر موها خیلی کوتاه شوند ، قابل مشاهده است.

روش FIT برای کاشت مو:

1. بدون علامت خطی
2. بیمار قادر خواهد بود موهای خود را بسیار کوتاه تر از حد مجاز با روش خطی کوتاه کند.
3. ناحیه اهدا کننده سر باید کاملا تراشیده شود.
4- در صورت نیاز به چندین جلسه ، ممکن است ناحیه اهدا کننده کوچک شود.
5- زخمهایی که "لکه های کوچک" باشند فقط در صورت تراشیده شدن مو کاملاً ظاهر می شوند.
پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)
PRP روشی است که در آن از خون خود بیمار در پیوند استفاده می شود. پلاسمای خون غلیظ حاوی مقادیر زیادی پلاکت است که حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم است. این عوامل به ترمیم زخم کمک می کند و می تواند روی رشد فولیکول های پیوندی تأثیر بگذارد. مطالعات نشان می دهد که PRP باعث کاهش قرمزی و پوسته پوسته شدن در محل پیوند می شود بهترین روش کاشت مو و سرعت رشد فولیکول های پیوندی را بهبود می بخشد. ما PRP را برای همه روش ها ، به ویژه برای بیمارانی که پیوند قبلی انجام داده اند ، توصیه می کنیم.


EXPAREL می تواند در پایان روش کاشت مو FUT به ناحیه اهدا کننده تزریق شود تا ناراحتی پس از جراحی اهدا کننده نوار کاهش یابد.
EXPAREL یک مسکن موضعی است که حاوی بی حسی موضعی بوپیواکائین است. بی حس کننده های موضعی با گزگز بافت اطراف محل جراحی درد را تسکین می دهند.

EXPAREL برای آزاد سازی دارو به مرور زمان طراحی شده است و می تواند درد را تا 48 ساعت کنترل کند.
علاوه بر EXPAREL ، جراح شما ممکن است داروهای ضد درد دیگری نیز تجویز کند.

هر بیمار متفاوت است و بسته به نحوه پاسخ دادن به EXPAREL ، ممکن است در طول بهبودی به مسکن کمتری نیاز داشته باشد.

حقایقی درباره ریزش مو و طاسی:

ریزش مو در مردان:
بیشتر موارد طاسی در مردان به دلیل آلوپسی آندروژنتیک ارثی است که در مردان به طاسی و طاسی معروف است. طاسی الگوی مردانه از والدین به ارث می رسد و پس از بلوغ شروع به پیشرفت می کند. وجود هورمون دی هیدروتستوسترون (DHT) در مردی که از نظر ژنتیکی مستعد است برای ظهور طاسی در مردان ضروری است. این هیچ درمانی ندارد. افسانه های زیادی در مورد طاسی و ریزش مو وجود دارد ، اما به احتمال زیاد علت ریزش مو مواردی مانند گردش خون ضعیف ، فولیکول هایی که گردش خوبی ندارند ، شستشوی مداوم موها ، استفاده از کلاه یا کلاه ایمنی و مواردی از این دست وجود ندارد. تغذیه مناسب همچنین می تواند بر کیفیت و نه مقدار مو تأثیر مثبت داشته باشد.

بهترین مرکز کاشت مو

کاشت مو
ریزش مو در زنان:
ریزش مو در زنان هنوز یک مشکل است ، اما به نظر می رسد اثرات هورمونی طاسی در زنان با طاسی و طاسی در مردان متفاوت است. از جمله دلایلی که باعث ریزش و طاسی مو در زنان می شود و قابل درمان است:
بیماری تیروئید ، کمبود آهن ، تب ، جراحی یا بیهوشی عمومی ، رژیم های غذایی سخت ، زایمان و برخی فرآیند های بهبودی. همچنین ، ناهنجاری های پوستی خاص جمجمه می تواند باعث ریزش مو یا طاسی موقت یا دائمی شود ، مانند لوپوس ، ضایعه Planopilaris و Alopecia areata .
از آنجا که ریزش مو در زنان می تواند ناشی از بیماری های زمینه ای باشد ، بهتر است برای خانم هایی که ریزش مو ندارند علت ریزش مو مراجعه کنند و به متخصص پوست مراجعه کنند.

درمان ریزش مو
ماینوکسیدیل (Regin)
تأثیر ماینوکسیدیل در کاهش و حتی در برخی موارد قطع ریزش مو و همچنین ترمیم مو در پوست سر ثابت شده است. محلول ماینوکسیدیل 2٪ توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید شده و اولین داروی پوست سر است که اثری در رشد موی انسان دارد. با این حال ، این محلول تأثیر کمی بر روی شانه طاس دارد (ناحیه ای که طاسی برای مردان بیشتر آزار دهنده است). برای موثر بودن ، ماینوکسیدیل باید روزانه استفاده شود و می توان آن را به صورت آنلاین یا از داروخانه تهیه کرد.

Rugin نام تجاری عمومی محلول ماینوکسیدیل است که می توان آن را به صورت محلول های 2٪ یا 5٪ خریداری کرد. به نظر می رسد که یک محلول 5٪ تقریباً 50٪ موثرتر از محلول 2٪ است. بیشترین تأثیر دارو در دوره های مصرف بین 5 ماه تا 2 سال مشاهده شد که اثر آن بعد از این دوره کاهش یافت. شواهد همچنین نشان می دهد که استفاده از راجین در شب تقریباً 80٪ موثرتر از استفاده از آن در روز است.
اگرچه مکانیزمی که ماینوکسیدیل باعث تحریک رشد مو می شود ناشناخته است ، اما احتمالاً با طولانی شدن چرخه رشد فولیکول مو کار می کند. در واقع ، اثر دارو افزایش کیفیت مو با افزایش قطر و طول مو است. بیشتر بیمارانی که رشد مو را تجربه می کنند ریش کوتاهی به نام هلو دارند. موها در مناطقی که طاس هستند رشد نمی کنند. اثر ماینوکسیدیل موقتی به نظر می رسد. با قطع دارو ، الگوی ریزش قبلی مو ادامه خواهد یافت و حتی اگر این دارو سالها استفاده شود ، با قطع دارو در طی 2 تا 3 ماه تمام اثرات آن از بین می رود. این محدودیت در سایر داروهایی که برای ریزش مو استفاده می شوند نیز وجود دارد.

با گذشت زمان ، مردان با استفاده از ماینوکسیدیل کچل می شوند ، هرچند خیلی سریعتر. مصرف همزمان ماینوکسیدیل و فیناستراید به شدت توصیه می شود زیرا به نظر می رسد اثرات هم افزایی بین این دو دارو وجود دارد. آنها به روش های مختلف با ریزش مو مقابله می کنند ، اما مکمل یکدیگر هستند.
از آنجا که اثرات ماینوکسیدیل موقتی است ، ممکن است مقدار مورد نیاز برای استفاده ماینوکسیدیل برای زندگی بیشتر از هزینه عمل کاشت مو باشد.

استفاده در زنان:

مطالعات مقدماتی در مورد ماینوکسیدیل فقط در مردان کچل انجام شده است ، اما به نظر می رسد ماینوکسیدیل در زنان مثرتر است. در حقیقت ، ماینوکسیدیل تنها داروی مورد تایید FDA برای ریزش مو در زنان است. همانطور که در مردان ذکر شد ، ماینوکسیدیل فقط برای ترمیم مو به طور متوسط ​​موثر است و به نظر نمی رسد در خانم های مسن و یائسه موثر باشد. اگرچه به زنان توصیه می شود محلول 2٪ استفاده کنند ، اما بسیاری از آنها از محلول 5٪ استفاده کرده و نتایج بهتری کسب کرده اند.

به نظر می رسد زنان کمی حساسیت بیشتری نسبت به داروها دارند و بیشتر در معرض ابتلا به درماتیت تماسی قرار دارند. همچنین واکنش موضعی در آنها بیشتر دیده می شود و استفاده از این دارو در برخی موارد باعث رشد مو شده است. رشد موهای صورت پس از قطع درمان به آرامی پیشرفت می کند. اگرچه به نظر می رسد تجویز موضعی ماینوکسیدیل بی ضرر باشد ، اما ایمنی طولانی مدت آن ثابت نشده است. ممکن است مشکلات بلند مدت بالقوه ای وجود داشته باشد که ما در حال حاضر از آنها اطلاع نداریم.

فیناستراید
هورمون دی هیدروتستوسترون در روند رشد فولیکول های مو تداخل می کند و همانطور که در شکل نشان داده شده است ، از گسترش ریزش مو ناشی از اثرات DHT جلوگیری می کند.
فیناستراید یک داروی خوراکی است که متابولیسم دی هیدروتستوسترون را مسدود می کند. بیش از 25 سال است که در انگلستان استفاده می شود و اثر اصلی آن در درمان طاسی مردانه ، ناراحتی پروستات و سایر بیماری ها از جمله دی هیدروتستوسترون است. تخمین زده می شود که روزانه حدود 1 میلیون مرد در ایالات متحده قرص فیناستراید مصرف می کنند. بیشتر افراد از فیناستراید برای کاهش سرعت ریزش یا افزایش حجم و تراکم موهای خود استفاده می کنند. به ندرت ، این قرص باعث رشد مو در مناطق طاس می شود ، اما نشان داده شده است که استفاده از آن باعث کاهش ریزش و کند شدن چرخه ریزش مو می شود.

این قرص به صورت 1 میلی گرم ، 5 میلی گرم در دسترس است و علامت تجاری آن Propecia است. فیناستراید عملکرد آنزیم آلفا 5 ردوکتاز نوع II (II 5-α ردوکتاز) را مهار می کند. این آنزیم نقش مهمی در طاسی الگوی مردانه دارد و مطالعات این موضوع را تأیید می کند. پس از دو سال مصرف دارو ، 83٪ از مردان گزارش می كنند كه حجم موهای آنها ثابت است یا حتی در بعضی موارد افزایش می یابد. با این حال ، در 17 درصد افراد ، ریزش مو حتی با دارو متوقف نشده است. نمی توان انتظار داشت که این دارو در مناطق طاس رشد کند و بیشترین تأثیر این دارو کاهش سرعت روند ریزش مو است.

منبع : https://royan.clinic/

موزیک آهنگ بازدید : 388 پنجشنبه 09 بهمن 1399 نظرات (0)


یکی از مهمترین جنبه های ترمیم زخم بسته شدن مناسب زخم است. نخ بخیه جراحی سدان مد زخم روی بدن دلایل زیادی دارد. زخم ها می توانند به دلیل خشونت جسمی ، عفونت بافت های بدن یا آسیب های عمدی مانند برش در حین جراحی ایجاد شوند.
عوامل بسیاری بر روند بهبودی زخم در بدن تأثیر می گذارد. بررسی دقیق لبه های زخم ، جلوگیری از خونریزی زخم و استفاده از زخم بخیه با کیفیت از مهمترین عوامل در روند ترمیم زخم است. عوامل دیگری نیز وجود دارد که می تواند به بهبود زخم کمک کند. اگر ما را تا پایان این مقاله دنبال کنید ، ما در مورد عوامل موثر در ترمیم زخم بیمار صحبت خواهیم کرد و تأثیر بخیه های با کیفیت را در بهبود زخم به دقت بررسی خواهیم کرد.
عوامل موثر بر ترمیم زخم بیمار
چاقی و افزایش سن
انتخاب مواد بخیه توسط جراح تا حد زیادی به شرایط عمومی بیمار بستگی دارد. پوست و عضلات بیماران مسن از بین رفته و خاصیت ارتجاعی دارند و گردش خون آنها مختل می شود که این باعث بهبود زمان بهبودی می شود.
بیماران چاق مستعد عفونت زخم بعد از عمل هستند زیرا بافت چربی اضافی در محل زخم ممکن است از تقریب مناسب بافت جلوگیری کند. بافت چربی کافی نیست. بنابراین ، باعث آسیب پذیری در برابر ضربه یا عفونت می شود.

وضعیت تغذیه
وضعیت تغذیه ای بیمار ممکن است در ترمیم زخم تأثیر بگذارد. کمبود کربوهیدرات ، پروتئین ، روی و ویتامین ها بهبود را به تأخیر می اندازد. بدون تغذیه کافی ، سنتز کلاژن ، که پایه بهبود زخم است ، به درستی اتفاق نمی افتد.
کمبود آب بدن
کمبود آب بدن باعث عدم تعادل الکترولیت ها نه تنها بر عملکرد قلب ، کلیه و هورمون ها تأثیر می گذارد ، بلکه ممکن است باعث کاهش اکسیژن رسانی به بافت ها شود و در نتیجه بر بهبود زخم تأثیر بگذارد.
کم خونی
کم خونی در محل زخم نیز باعث کاهش ترمیم می شود. مناطقی از بدن مانند صورت و گردن بیشترین خون را دریافت می کنند و سریعترین بهبودی را دارند. در حالی که بهبود ناحیه هایی مانند اندام بیشتر طول می کشد.
نقص سیستم ایمنی بدن
نقص سیستم ایمنی نیز نگران کننده است زیرا بیمارانی که بدن آنها واکنش ایمنی ضعیفی نشان می دهد مستعد ابتلا به عفونت هستند. بیمارانی که استروئید مصرف کرده اند ، شیمی درمانی کرده اند یا به ویروس اچ آی وی آلوده شده اند ، پاسخ ایمنی ضعیفی نیز دارند.
مواد بخیه
بعضی از بیماران به بخیه های خاصی حساسیت دارند و ممکن است واکنش ایمنی یا آلرژیک شدیدی داشته باشند. برای شناسایی واکنشهای آلرژیک قبلی باید شرح حال کاملی تهیه شود.

علل زخم
همانطور که گفته شد ، دلایل مختلفی می تواند باعث ایجاد زخم شود. زخم ها می توانند به پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها آسیب برسانند ، چه ناشی از چاقو باشد یا چاقو یا جراحی.
موارد استفاده از بخیه
بخیه ها به طور کلی برای التیام زخم ها استفاده می شوند. بخیه در موارد زیر استفاده می شود:
زخم های آلوده را ترمیم کنید
. ترمیم عمیق زخم
. ترمیم زخم با لبه های نامنظم
. کشش طرفین زخم را کاهش دهید
. نزدیک به لبه های زخم است
عوامل موثر بر ترمیم زخم
عوامل زیادی در بهبود زخم های جراحی تأثیر دارند. برخی از عواملی که بر بهبود زخم تأثیر می گذارد شامل جراحی ، گردش خون ، استرس مکانیکی ، بخیه ، تکنیک های بخیه زدن ، پرتودرمانی ، عفونت و عوامل سیستمیک است.
در این مقاله ، از جمله موارد فوق ، به بررسی اثر بخیه های بی کیفیت و با کیفیت بالا بر روند ترمیم زخم می پردازیم.
بخیه های بی کیفیت
بخیه های بی کیفیت تأثیر منفی در ترمیم زخم دارند. علاوه بر تأخیر در ترمیم زخم ، ممکن است تأثیر منفی در تشکیل بافت جدید در ناحیه زخم داشته باشد. سایر اثرات منفی بخیه های بی کیفیت عبارتند از:
من اثرات منفی زیبایی
خطر بیشتر عفونت است
سفتی بیشتر هنگام برداشتن بخیه (در صورت بخیه غیر قابل جذب)
بخیه های با کیفیت بالا
یکی از تأثیراتی که در بهبود زخم های جراحی مثر است بخیه های با کیفیت است. بخیه های با کیفیت در ترمیم زخم و سرعت آن تأثیر زیادی دارند. از ویژگی های بخیه های با کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
انعطاف پذیری زخم
بودن توانایی عقیم سازی دارد
جاد ایجاد کمترین میزان واکنش بافتی در بدن
oهیچ عامل حساسیت زایی و سرطان زایی است
مقاومت و کشش زیاد بخیه ها
اجازه توزیع باکتری برای رشد در مناطق زخم
ری جنس پلیمر و تجزیه بیولوژیکی نسبی
از آنجا که بخیه ممکن است باعث کشش یا کشش در محل زخم شود و امکان ایجاد عفونت را فراهم کند ، توجه به ویژگی های فوق هنگام خرید بخیه های جراحی مهم است. با توجه به مطالب این مقاله ، انتظار می رود هنگام خرید تجهیزات پزشکی ، در انتخاب محصولاتی که ارتباط مستقیم با سلامت انسان دارند ، دقت بیشتری داشته باشید.
آخرین کلمه
عوامل مختلفی می توانند باعث ایجاد زخم در بدن شوند. زخم ها می توانند به دلیل خشونت جسمی ، عفونت بافت های بدن یا آسیب های عمدی مانند برش در حین جراحی ایجاد شوند. یکی از راه های بهبود زخم در بدن استفاده از بخیه است. همچنین ، عوامل موثر بر ترمیم زخم متفاوت است. در این مقاله ، علاوه بر مروری بر موارد مingثر در ترمیم زخم ، ما با جزئیات بیشتری تأثیر بخیه های جراحی با کیفیت را در ترمیم زخم بررسی کردیم.

موزیک آهنگ بازدید : 619 پنجشنبه 02 بهمن 1399 نظرات (0)

بنابراین ، امتیازات کارما برای شما بیشتر است!

اولین قدم یافتن وب سایت های دانشگاهی است که بورسیه های تحصیلی خود را در یک صفحه اختصاص داده شده فهرست کنند. حتی بهتر است ، یک وب سایت EDU پیدا کنید که به شما امکان می دهد صفحه بورس تحصیلی خود را در سایت خود ایجاد کنید و برای تأیید به آنها ارائه دهید.

این یک مثال خوب از وب سایت UC Davis است. تعداد زیادی وب سایت دیگر وجود دارد که امتیازات بورس تحصیلی را به دانشجویان ارائه می دهند و فرصت های ارتباطی را برای شما ایجاد می کنند. ریپورتاژ دانشگاهی edu

برای شروع جستجوی صفحات لیست بورس تحصیلی ، رشته جستجوی زیر را در Google امتحان کنید:

      سایت: .edu "بورس تحصیلی"
می توانید اسم را تنظیم کنید تا فرصت های بیشتری پیدا کنید. تلاش كردن:

      "بورس تحصیلی دانشگاه"
      "پیوندهای بورس تحصیلی"
      "لیست بورس تحصیلی"
      "لیست بورسیه ها"
      "بورس های تحصیلی خارج از آژانس"
      "بورس تحصیلی خصوصی"
 

از وبلاگ نویسان EDU در سایت خود نام ببرید
این روش "جذابیت برای خود" است. تعداد زیادی وبلاگ نویس برای نوشتن در سایت های آموزشی اختصاص داده شده است. معمولاً آنها دارای محتوای مناسب پیوند هستند که توسط عموم مردم کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

با شناسایی این وبلاگ نویسان ، یافتن یکی از آثار منتشر شده آنها در وب سایت دانشگاه ، می توانید از این به نفع خود استفاده کنید و مقاله آنها را در یکی از پست های وبلاگ خود ذکر کنید.

به عنوان مثال ، در یکی از پست های وبلاگ خود می توانید بگویید "من مقاله جالبی را پیدا کردم که توسط [نام وبلاگ نویس] از [آدرس وب سایت وبلاگ دانشگاه] نوشته شده است و در آن بحث می شود ..."

مطمئن شوید که پست وبلاگ شما مربوط به محتوای نوشته شده توسط وبلاگ نویس EDU باشد. این به طبیعی بودن آن کمک می کند.

نکته اصلی این است که به محض ذکر مطالب وبلاگ نویس در سایت خود ، با آن تماس بگیرید. می توانید از طریق ایمیل ارتباط برقرار کرده و در این زمینه چیزی بگویید:

راه های اصلی کسب لینک های EDU

موزیک آهنگ بازدید : 294 یکشنبه 14 دی 1399 نظرات (0)

روش جستجوگرها خارجی برای بهبود رتبه بندی سایت
تاریخ انتشار: 2018/04/18
سایت جستجوگرها شامل دو بخش است: جستجوگرها داخلی (PPAGE SEO) و جستجوگرها خارجی (offpage SEO). جستجوگرها خارجی مجموعه ای از اقدامات است که شما می توانید برای بهبود رتبه بندی سایت خود را در موتور جستجو با استفاده از سایت های دیگر است. در این مقاله, ما شما را به معرفی 25 روش از یک سایت جستجوگرها خارجی.

مدیر عامل خارجی چیست؟
یک سایت جستجوگرها خارجی است?

شما ممکن است فکر کردن در مورد لینک در طول جستجوگرها را در سایت خود. لینک ها یک بخش مسلم از یک سایت جستجوگرها خارجی, اما این همه نیست.

جستجوگرها خارجی اشاره به تمام فعالیت های که در خارج از سایت شما رخ می دهد برای افزایش رتبه بندی سایت شما و ایجاد یک جستجوگرها بهتر برای سایت شما. این فعالیت ها شامل لینک, استراتژی های رسانه های اجتماعی, بازاریابی موثر, و بیشتر.

به عنوان مثال ، اگر شما یک پست وبلاگ عالی بنویسید و یک لینک به یک تأثیرگذار آن را در صفحه خود قرار دهید ، شما در واقع یک فعالیت SEO خارجی را با استفاده از بازاریابی تأثیرگذار انجام می دهید.

اما سوال واقعی این است که آیا جستجوگرها آفلاین به شما کمک می کند سایت خود را در نتایج جستجو رتبه بندی کنید ؟

در واقع جستجوگرها خارج از سایت می گوید موتورهای جستجو مانند گوگل چگونه افراد دیگر مربوط به سایت شما. لینک های با کیفیت بالا و نظرات مثبت سوابق سایت شما ، بیشتر احتمال دارد که آن سایت خود را در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو قرار داده است.

پیشنهاد وب سایت: استراتژی مدیرعامل در مراحل 11 در 2019

خارج از سایت استراتژی جستجوگرها
1. حضور یک استراتژی اتصال داخلی در استراتژی جستجوگرها خارجی
آیا می خواهید برای دریافت بیشتر Baklanov؟ برای انجام این کار ، ابتدا باید اتصالات داخلی خود را بهبود ببخشید. استراتژی قوی لینک داخلی سایت خود را برای لینک های خارجی آماده خواهد شد. در واقع ، آن را به یک اثر قیف. اگر کسی می پیوندد سایت خود از طریق لینک دهنده و یا بک لینک, شما باید مطمئن شوید که صفحه را در سایت خود را بهینه سازی شده است به آن تغییر مسیر به صفحات دیگر در سایت. استراتژی جستجوگرها خارج از سایت شما باید یک استراتژی اتصال داخلی قوی باشد.

2. داشتن یک استراتژی پیوند قوی
شما باید یک استراتژی جستجوگرها خارج از سایت قوی و لینک دهنده قوی و با کیفیت بالا برای سایت شما.

3. ایجاد محتوای با دوام و با کیفیت بالا
من می دانم که این نکات و ترفندها در حال حاضر به شما داده می شود تا آنها را به طور کلی به جستجوگرها داخلی سایت خود اعمال کنید. اما اگر می خواهید لینک به سایت شما ، چیزی است که شما باید آنها را دلیلی برای انجام این کار. تولید محتوای با کیفیت بالا بهترین علت این مشکل است.

4. ارائه خود را به عنوان یک رهبر فکری
اگر برای اولین بار یک مخاطب تخصصی ایجاد کنید ، ارتباط قوی تر و بهتر با مخاطبان خود خواهید داشت.

تجربه بیشتر به شما ارائه, با ارزش تر مطالب خود را خواهد. این در نهایت منجر به بیشتر مردم به اشتراک گذاری آن و مربوط به آن. برای ایجاد رهبری ذهنی ، باید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما معتبر و مناسب است .

5. نقل قول, مصاحبه ها و بیشتر.
اگر می خواهید نام خود را در میان مخاطبان شناخته شده ، تشویق مردم به مصاحبه و خواندن نقل قول. این نه تنها کمک به شما را به مطالب تخصصی خود را با نام تجاری بلکه افزایش اعتبار نام خود و ایجاد یک مخاطب جدید احتمال این که مخاطبان سایت شما اتصال به بیشتری می دهد.

این مشکل کار می کند راه دیگری در اطراف. برای مثال اگر شما نیاز به جمع آوری نظر کارشناس و به نقل از کارشناسان صنایع شما نیاز دارید, شما می توانید با آنها تماس بگیرید و قادر به به اشتراک گذاری لینک با سایت آنها بخواهید آنها را برای.

6. حضور رسانه های اجتماعی قوی برای بهبود سایت خارجی جستجوگرها
جستجوگرها خارجی-حضور در شبکه های اجتماعی

گوگل گفت که هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد که به طور مستقیم بر رتبه بندی بالا سایت و جستجوگرها داخلی سایت تاثیر بگذارد. اما مطمئنا می تواند به طور غیر مستقیم به جستجوگرها در خارج از سایت کمک کند. برای انجام این کار ، می توانید یک قطعه بزرگ از محتوا را بنویسید و آن را در Facebook ، Twitter ، Linkedin و دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.. این می تواند بسیاری از لینک ها برای شما, و همانطور که می دانید, لینک ها یک عامل رتبه بندی مستقیم. در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی ، تعداد لینک ها ، و همچنین به اشتراک گذاری آنها ، امتیاز سایت را افزایش می دهد.

برای دریافت مزایای غیر مستقیم از رسانه های اجتماعی, شما نیاز به یک استراتژی جامع, حضور فعال, و یک طرح محتوای قوی.

7. ارتباط با تاثیرگذاران برای یک سایت جستجوگرها خارجی
چه کسی نفوذ دارد ؟
کسی که معمولا بسیاری از پیروان در شبکه های اجتماعی قرار می دهد تا صدها و حتی هزاران نفر از پست های خود را و سهام با مخاطبان زیادی دریافت لایک و نظرات.

شما می توانید جذب مخاطبان بزرگ با استفاده از نفوذ بازاریابی و یا نفوذ بازاریابی. این نوع بازاریابی بازاریابی انعطاف پذیر است و کمک می کند تا شما را وادار به دانستن نام تجاری خود را برای مخاطبان جدید.

تصور کنید اگر کسی به شما اعتماد توصیه یک نام تجاری جدید, شما به احتمال زیاد به گوش دادن به توصیه های خود و استفاده از آن نام تجاری.

این هسته تاثیر گذار بازاریابی است و معمولا شامل یک فرایند 3 مرحله ای است که:

شناخت عامل تاثیر
دستیابی به نفوذ
آنها را متقاعد به بازدید از یک یا چند بخش از مطالب خود را و به اشتراک گذاری آن
8. نظر و تعامل در وبلاگ ها و انجمن ها
ابزارهای جستجوگرها خارجی در وبلاگ ها و انجمن ها

این روش مربوط به تفکر رهبری است. درست است که ایجاد نظرات و نظرات در وبلاگ ها به طور خودکار شما را متصل نمی کند ، اما نام تجاری شما را در انجمن ها و وبلاگ های مهم قابل تشخیص می کند.

بنابراین سعی کنید وبلاگ های محبوب را در صنعت خود شناسایی کنید و نظرات خود را در آنجا بگذارید. ارسال نظرات در انجمن ها و وبلاگ ها محبوب می تواند به شما یک وبلاگ نویس تشخیص را, و همچنین خوانندگان وبلاگ را تحت تاثیر قرار. درگیر شدن در مکالمات صنعت کمک خواهد کرد که شما را با افراد با نفوذ ارتباط برقرار کنند ، و در آینده ، شما قادر خواهید بود به آنها متصل به سایت شما.

9. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی برای سایت های جستجوگرها خارجی
این فوق العاده است اگر شما محتوای جالب ایجاد کرده اید ، اما کار شما هنوز انجام نشده است.

مطمئن شوید که شما در رسیدن به حق مردم با ایجاد یک کمپین بازاریابی دیجیتال. اگر در مکالمات مربوط به شرکت رسانه های اجتماعی صنعت شما ، شما باید آن را از آنجا انجام دهید ، برخی از هسته ها می دانند ، و مهمتر از همه ، آنها نیز باید حضور داشته باشند که شما می دانید. پس از شما انجام تحقیقات کمی شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن بسیاری از وبلاگ نویسان و رهبران فکری در صنعت شما. هنگامی که شما در پیدا کردن یک مقاله در یک وبلاگ معتبر, فکر می کنم در مورد آن وبلاگ و ارسال یک ایمیل یا پیام برای دیدن اگر آنها علاقه مند به اشتراک گذاری پست خود را. به یاد داشته باشید که ایمیل اصلی همیشه می تواند نادیده گرفته شود و در همان محل باشد ، بنابراین همیشه ایمیل های بعدی را آماده کنید.

10. ارتباط با افراد مناسب
برای پیگیری از آنچه در مورد یکی از قبلی گفته شد ، شما نیاز به پیدا کردن افراد مناسب و با آنها تماس بگیرید.

این نیاز به تحقیقات اساسی. شما باید مطمئن شوید که تاثیر گذار شما در پیدا کردن بیش از فقط یک کاربر به طور منظم با پیروان متعدد است. مراقب باشید که این افراد هستند و چگونه مشتاق پیروان خود هستند. به عنوان یک فرد مشغول به کار در همان صنعت شما می خواهید لزوما به این معنی نیست که مخاطبان خود را نیز یکی از شما انتظار می رود. بنابراین زمان برای شناسایی این افراد و تشخیص عوامل تاثیرگذار را. هنگامی که شما پیدا کنید که فرد مناسب, از آن زمان به آنها تماس بگیرید.

شما تنها می توانید با تماس با این افراد از طریق ایمیل و نه از طریق سایت آنها بخشی از این اطلاعات در دسترس برای شناسایی کسی که باید به شما کمک کند حرکت به سایت شما در حال اتصال به صفحه آنها را پیدا کنید.

11. استفاده از وبلاگ مهمان برای بهبود سایت خارجی جستجوگرها
وبلاگ مهمان یکی از موثر ترین راه برای ایجاد لینک است. برای شروع این, شما باید به دنبال چند قدم که شامل:

تعریف تفکر خود را.
وبلاگ خود را با پست های با کیفیت بالا و صنعتی پر کنید.
شناسایی بهترین وبلاگ نویسان در صنعت شما و نشریات آنها به عنوان وبلاگ مهمان منتشر.
تماس با وبلاگ های مرتبط برای به اشتراک گذاشتن لینک.
این چیزهایی که شما باید برای وبلاگ مهمان خود را در نظر بود. هنگامی که شما در پیدا کردن چند چنین وبلاگ ها و وبلاگ نویسان, صحبت کردن با آنها در مورد به اشتراک گذاری محتوا, به اشتراک گذاری لینک, و وبلاگ مهمان.

به یاد داشته باشید که کیفیت برگه های رای در این مرحله بسیار مهم است. نگاهی هم به ایجاد یک پست مهمان با کیفیت.

12. استفاده از ویدئو
جستجوگرها خارجی – استفاده از ویدئو

نباید نادیده گرفته شود که این ویدیو آخرین محتوای تولید شده در این روزها است. یوتیوب به تنهایی دریافت بیش از 30 میلیون بازدید کننده در روز.

تعیین کنید که کدام ویدیو برای کار شما مناسب است.

شما می توانید به سادگی با ایجاد محتوای ویدئویی و اتصال به کانال شروع کنید. فیلم های خود را نیز باید بهینه سازی شود, و همچنین مطالب دیگر. برای این کار ، شما نیاز به وارد کردن کلمات کلیدی و مطمئن شوید که فیلم های خود را با کیفیت بالا هستند. صفحه خود را با فیلم های مربوطه و لینک های محتوای عمیق ایجاد کنید و منتظر بسیاری از لینک ها باشید.

13. نمایش به صورت اسلاید یک راه ارزشمند برای بهبود سایت های جستجوگرها خارجی است
نمایش به صورت اسلاید است که اغلب نادیده گرفته, اما می تواند یک ارزش افزوده برای مدیران اجرائی برنامه در خارج از سایت شما.

دلیل این است که گوگل واقعا نشان می دهد اسلاید را دوست دارد. بنابراین مطمئن شوید که حساب خود را با کلمات کلیدی و لینک های داخلی بهینه سازی شده, و همچنین دیگر حساب های رسانه های اجتماعی.

14. نظارت بر عملکرد برای شناسایی محتوای مشابه
پیام های کاربردی برای یک دلیل بسیار مفید هستند, دلیل اصلی بودن به شما در حفظ و تا تاریخ با تحولات صنعت شما. اما این نیز یک راه عالی برای پیگیری اخبار در مورد صنعت شما و ایجاد نشریه مناسب است. با این کار ، شما می توانید مخاطبان جدید برسد.

15. دنبال لینک در سایت خود را به بهبود ظاهر جستجوگرها خود را به یک سایت خارجی قوی ، شما نیاز به پیگیری چگونه بسیاری از لینک دهنده و چند بار شما بیش از یک دوره معینی از زمان دریافت کرده ام. ابزار های بسیاری برای کمک به شما پیگیری این وجود دارد. با استفاده از این ابزار اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر تمام کلینیک های خود را. این اجازه می دهد تا شما را به کنترل کیفیت لینک ها و مطمئن شوید که این لینک ها آنهایی که شما به دنبال و در غیر این صورت آنها را اصلاح.

16. ساخت یک لینک قبل از لینک
لینک جستجوگرها خارجی

این جایی است که, واقعا ترکیب مشارکت در گروه, نظرات و نظرات, کمپین های تبلیغاتی, و غیره. زیرا, درست مثل در دنیای واقعی, تعامل واقعا باعث می شود شما با دیگران ارتباط برقرار و دریافت ارتباط بیشتر, و همچنین به زبان راست قرار می گیرند.

سعی کنید به تکیه بر خرید لینک و یا دیگر تکنیک های swat, اما به جای سعی کنید برای برقراری ارتباط آنلاین و به رسمیت شناختن از سایت های دیگر. این باعث می شود آن را بسیار ساده تر و بیشتر شما می توانید لینک دهنده برای سایت شما.

17. دسترسی به رسانه ها برای بهبود سایت جستجوگرها خارجی
دسترسی به خبرنگاران و توصیه های آنها راه دیگری برای کمک به بهبود جستجوگرها خارج از سایت است.

برخی از سایت ها به طور خاص برای این منظور ساخته شده است. شما می توانید روزنامه نگاران را از طریق این سایت ها در یک موضوع خاص ارسال کنید و از آنها بخواهید که با آن موضوع کمک کنند. اگر کار خود را مربوط به تجربه خود را, شما می توانید آنها را برای یک لینک به سایت خود را بپرسید.

18. تمرکز بر محتوای منحصر به فرد
محتوای جذاب همیشه محتوای غیر منتظره است. بنابراین در مورد ایجاد چند قطعه از طنز در محتوای سایت خود نگران نباشید. محتوا که تداعی احساسات در مخاطبان است به احتمال زیاد از طریق آنها منتقل می شود.

19. ایجاد تصاویر
اگر شما توانایی ایجاد تصاویر با کیفیت بالا (به ویژه infographics) دارید ، باید این کار را برای بهبود جستجوی خارجی SEO انجام دهید. نه تنها به خاطر تصویر سرعت قابل حمل هستند بلکه به این دلیل است که 74 درصد از بازاریابی رسانه های اجتماعی با استفاده از این روش که شکل وبلاگ های که 68% نیز فیلم ها هستند که 60 درصد بزرگتر که منجر به موفقیت سایت شما و بزرگتر خواهد شد.

سعی کنید برای بهینه سازی تصاویر خود را. به این ترتیب ، هنگامی که کسی تصویر شما را به اشتراک می گذارد ، لینک شما نیز در صفحه ای که در آن نوشته شده است قرار می گیرد.

20. ارائه تجربه خود در دانشگاه ها
مدیران اجرائی خارجی-ارائه تجربه خود را در دانشگاه

لینک های با کیفیت بالا و معتبر بیشترین توجه را از گوگل جلب می کنند. به همین دلیل است که همه تلاش می کنند چنین ارتباطی ایجاد کنند. اتصالات علمی و علمی برای بالا بردن رتبه شما عالی هستند.

ارسال تخصص خود را به دانشگاه ها و کالج برای این منظور. یافتن هر برنامه مربوط به کسب و کار و یا صنعت خود را کنید و سعی کنید به ارائه منابع مرجع مفید برای آن.

21. برای لینک های نامعتبر در سایت های دیگر را بررسی کنید
استراتژی لینک های خراب کار می کند با چک کردن و تجزیه و تحلیل لینک در سایت دیگر ، پیدا کردن لینک های خراب ، و دسترسی به صاحب سایت. برای استفاده از این استراتژی آماده برای شخص دیگری برای پیدا کردن لینک های شکسته به سایت خود را دریافت کنید. به این ترتیب ، هنگامی که با مالک سایت تماس می گیرید ، می توانید لینک های شکسته را به مقالات خود جایگزین کنید. یا شما فقط می خواهید لینک خود را به جای لینک های شکسته خود را.

اما چرا این استراتژی کار می کند ؟ پس هیچ کس را دوست دارد به لینک های شکسته و این لینک های شکسته از دست دادن مشتریان بالقوه در سایت این استراتژی بسیار موثر است.

در واقع ، شما به آنها کمک کرده اید که اتصالات شکسته خود را پیدا کنند ، و شما بیشتر احتمال دارد که آنها نیز کمک کنند.

22. ایجاد راهنماهای سفر اصلی و پژوهش
یک پست مرجع (راهنما پست) ، بررسی ، و یا چک لیست می تواند یک راه عالی برای ایجاد لینک دهنده. اگر مطالب خود را اصلی و مرتبط است, شما به احتمال زیاد دریافت لینک از طریق آن, به عنوان اینترنت در حال حاضر نیاز به این محتوا.

بنابراین اگر شما انجام تحقیقات مناسب با داده های اصلی وبلاگ نویسان و نویسندگان قطعا استفاده از آن و مربوط به آن است. این به این معنی است که ، در اصل ، آنها باید با تحقیقات و دستورالعمل های اصلی شما مرتبط باشند.

این لزوما به این معنا نیست بسیاری از تحقیقات و زمان زیادی را برای شما, اما شما می توانید آن را از طریق تحقیق و جمع آوری اطلاعات دقیق.

23. ایجاد یک رویداد
ایجاد یک رویداد و یا یک هدیه بزرگ می تواند یک راه عالی برای جلب توجه مطبوعات برای کسب و کار شما. برای انجام این, شما نیاز به انتشار اطلاعات در مورد این رویداد در وب سایت خود. این نیز یک راه عالی برای ایجاد لینک به صفحه رویداد شما است.

24. برای نوشتن یک رضایت
این یک راه بسیار ساده است. کافی است برای نوشتن یک رضایت برای یک محصول مشابه به طوری که شما به سادگی می توانید آن را از طریق آن اتصال. از آنجا که آنها دوست دارند که دیگران نیز رضایت خود را با محصولات خود را ببینید و در نتیجه با سایت خود ارتباط برقرار کنند.

25. تماس با دیگران و اجازه دهید آنها را در مورد این لینک می دانم
جستجوگرها تبادل لینک خارجی

این خوب است برای اضافه کردن لینک از دیگران به مطالب خود را. شما این کار را انجام می دهید زیرا محتوای آنها مربوط به محتوای شما است یا برای مخاطبان مفید است و به حمایت از مقاله شما کمک می کند.

هنگامی که شما انجام, اجازه نویسنده می دانم. این نه تنها به شما کمک خواهد یک رابطه بین شما و آنها را ساخت, اما آنها همچنین می توانید به سایت خود را در آینده مربوط.

شروع به کار با یک مدیر عامل خارجی
جستجوگرها آفلاین بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی سایت ، افزایش ترافیک سایت و جذب مخاطبان است. استراتژی های ذکر شده در بالا کمک خواهد کرد که شما برای ایجاد روابط است که در نهایت منجر به لینک های بیشتر و بیشتر ترافیک وب سایت برای سایت شما.

 

ما فقط تحت پوشش ام 25 استراتژی برای شما در اینجا, اما بسیاری از گزینه های بیشتر که به شما کمک خواهد بهینه سازی جستجوگرها در خارج از سایت وجود دارد.

منبع : http://hoo.gg/tjWwX

موزیک آهنگ بازدید : 366 دوشنبه 24 آذر 1399 نظرات (0)

عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است.

 

سایت های جدید امروزه یکی از موثرترین رسانه ها در کشور هستند. امکاناتی مانند بروزرسانی سریع ، دسترسی آسان و کم هزینه باعث شده است که سایت های خبری به مهمترین رسانه کشور تبدیل شوند و تعداد بازدیدکنندگان این سایتهای خبری روز به روز بیشتر شود. اما در این بین سایت های خبری با ویژگی ها و طراحی عالی ، ظاهر ساده و آسان برای استفاده ، منابع معتبر و اخبار به روز و کاملاً دقیق کمتر دیده می شوند.

امروزه ، ما به تدریج به دورانی نزدیک می شویم که در آن رسانه های چاپی ، مانند روزنامه ها و مجلات ، جای خود را به سایت های خبری و روزنامه های آنلاین می دهند. ، بیشتر و بیشتر.

ویژگی های بهترین سایت های خبری چیست؟

اکثر مردم از برخی ویژگی های ارائه شده در سایت های خبری آگاه هستند ، اما آیا می دانید بهترین سایت های خبری ایرانی دارای چه ویژگی های جامع و حرفه ای هستند؟

لیست مهمترین ویژگیهای بهترین سایتهای خبری ایران

محتوای با کیفیت بالا ، آسان و قابل خواندن.

خبر مناسب را با منبع ارسال کنید.

دسته بندی ، طرح بندی و گرافیک سایت باید مناسب سایت های خبری (کاربرپسند) باشد.

شما یک طراحی پاسخگو دارید.

اخبار را به روز کنید.

از تصاویر با کیفیت و تا حد امکان کوچک استفاده کنید.

امکان ارسال ایمیل های خبری از کاربران.

زبانهای دیگر را در دامنه ها قرار دهید.

از انواع عکس ها و فیلم ها به همراه اخبار استفاده کنید.

احترام به اعتقادات مذهبی و سنتی اقوام مختلف.

بی طرفی در موضوعات مختلف و پرهیز از سیاست زدگی.

اکنون که با برخی از ویژگی های سایت های خبری آشنا شدید ، در این مقاله می خواهیم 10 سایت خبری و خبرگزاری معروف کشور در سال 1998 را که دارای بهترین رتبه الکسا در ایران هستند ، تجزیه و تحلیل و ارائه دهیم.

پربازدیدترین سایتهای خبری ایران

پربازدیدترین سایتهای خبری ایران

سایت خبری عصر ایران یکی از معتبرترین سایتهای خبری ایران است که در تابستان 2006 توسط چند روزنامه نگار ایرانی راه اندازی شد. ایده اصلی این سایت برای راه اندازی این مجموعه این بود: وقتی بیشتر جناح ها و گروه ها و بسیاری از شخصیت های سیاسی بستری برای انتقال صدای خود به مردم دارند ، عصر ایران نیز می تواند صدای مردم را به بهترین شکل منعکس کند. این سایت علاوه بر اطلاعات و اخبار ، اخبار فرهنگی ، بهداشت و درمان ، اتومبیل و حتی ورزش را پوشش می دهد.

این سایت خبری عربی را پوشش می دهد ، بنابراین این سایت مرجعی برای سایت ها ، روزنامه ها و مجلات معتبر عربی مانند روزنامه الرای ، الشرق الاوسط ، بی بی سی عربی ، 14 آذر ، عراق برای همه ، العربیه ، ال -نهار الکویت ، القبس ، الحیاah ، الیوم الصبیع ، الاتحاد ، مباشر و دیگران.

سایت جدید عصر ایران با انتشار مقالات روزانه و آخرین اخبار مربوط به حوادث ایران و جهان عرب ، توانسته جایگاه خوبی در بین کاربران عرب به خود اختصاص دهد.

وب سایت اخبار عصر ایران 2

این سایت در طراحی جدید خود شامل بخشهایی مانند سرویس عکس و نمایش عکسهای متنوع و زیبا و همچنین بخشی برای طنز و کارتون می باشد تا نوعی سرگرمی را برای کاربران خود فراهم کند.

هدف از افزودن این بخش به سایت ایجاد تعادل نسبی بین اخبار خشک سیاسی و مطالب غیرقابل خواندن سیاسی و متنوع است و عصر ایران معتقد است که همه مردم اعم از سیاسی و غیر سیاسی به موضوعات جالب مانند علم ، روانشناسی علاقه مند هستند ، داستان های علمی ، فیلم ها ، عکس ها و مطالب سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند …

وب سایت عصر ایران دارای یک برنامه در نسخه اندروید است و به زودی نسخه آیفون خود را منتشر می کند.

 

پربازدیدترین سایتهای خبری ایران

پربازدیدترین سایتهای خبری ایران

بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، فرانسه ، آلمان و افغانستان هستند.

سایت های پربازدید: گوگل ، ورزش سه ، انتخاب ، تابناک و فارس نیوز.

ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 51.10٪.

تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 2.83.

میانگین بازدید هر نفر از سایت: 4:05.

کلمات کلیدی مهم در سایت: عصر ایران ، نویسه نویسی ، asriran ، ترجمه نویسی Google ، تزریق چربی.

مشخصات سایت عصر ایران

بهترین دسته بندی ها براساس روز ، هفته ، ماه و سال

دسته بندی نظرسنجی ها

دسته بندی فیلم ها

مقوله نقد

طبقه بندی اقتصاد

دسته ورزشی

دسته های بهداشتی

دسته خودرو

دسته بندی مدارس براساس آموزش

تب برای فرهنگ و هنر

بخش مجله تصویری سلاح

مشخصات سایت عصر ایران 2

خواندن تب – مناظر

بخش مرور وب

بخش پیام کوتاه

تاریخچه مختصری از تب

تب روانشناختی

تب تکنولوژیک

بخش بالا برای بارگیری بهترین بازی ها و برنامه ها

تب آشپزی ، مد ، آرایش و زیبایی

معتبرترین سایتهای خبری ایران

معتبرترین سایتهای خبری ایران

بدون شک یکی از پربازدیدترین سایتهای خبری در ایران سایت باشگاه خبرنگاران جوان است که یکی از رسانه های خبری منتسب به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است و به این حرفه علاقه مند است و پوشش گسترده اخبار توسط معاون سیاسی تاسیس شد سازمان رادیو و تلویزیون کشور در سال 1378.

باشگاه خبرنگاران جوان ، همراه با خبرگزاری صدا و سیما و اخبار نیوز ، وظیفه تهیه بخشهای اخبار برای همه شبکه های رادیویی و تلویزیونی سازمان را دارند.

این خبرگزاری در تمام استان های ایران مراکز فعال دارد و اعضای آن با راهنمایی جوانان علاقه مند به این رشته و انجام دوره های آموزشی انتخاب می شوند. این سایت دارای زبان های افغانی ، عربی و انگلیسی است.

یکی از نکات مثبت این سایت ارسال نامه الکترونیکی همراه با اخبار است که می تواند منجر به یک بازدید ثابت خوب از سایت آن شود.

باشگاه خبرنگاران جوان دارای برنامه هایی در نسخه های اندروید و آیفون است.

معتبرترین سایتهای خبری ایران

معتبرترین سایتهای خبری ایران

بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، آلمان ، افغانستان و فرانسه هستند.

سایت های پربازدید: گوگل ، فارس نیوز ، ورزش سه ، ایسنا و تسنیم.

ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 60.80٪.

تعداد متوسط ​​بازدید از صفحه: 2.48.

میانگین حضور هر شخص در سایت: 3:32.

کلید واژه های مهم در سایت: مجله برای روزنامه نگاران جوان ، مجله برای روزنامه نگاران ایرانی ، مترجم گوگل ، وب سایت عصر پادشاه ، قیمت طلا.

ویژگی های سایت باشگاه خبرنگاران جوان

طبقه بندی سیاسی و اقتصادی

مقوله بین المللی

دسته ورزشی

طبقه بندی اجتماعی

طبقه بندی فضای مجازی

مقوله های فرهنگی و هنری

مقوله علمی پزشکی

دسته های ویدیویی و صوتی

دسته عکس

دسته های استان ها

گزارشگر شهروند دسته بندی

دسته های مرور وب

دسته اخبار افغانستان

دسته بندی های زنده

بخشهایی که بیشترین بازدید و بحث را دارند

بخش عنوان های گروه برتر

بخش های مورد علاقه و آخرین اخبار

سایت های خبری ایرانی

سایت های خبری ایرانی

وب سایت فارس یکی از محبوب ترین و اولین سایت های خبری کشور است که در فوریه 2002 راه اندازی شد و اخبار را به زبان های فارسی ، عربی ، انگلیسی و ترکی منتشر می کند.

آرم این خبرگزاری به صورت حرف “Fa” طراحی شده است که امواج دایره ای آب را نشان می دهد. این کلمه به یکی از توانایی های خبر یعنی ایجاد موج و حرکت در جامعه اشاره دارد.

بودجه آژانس فارس با کمک فرهنگی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران تأمین می شود. بیشتر مدیران این آژانس خبری سابقه عضویت در دستگاه نظامی – سیاسی را دارند و یا سابقه دارند. نفوذ رسانه های ایرانی از طریق فارس نیوز در خاورمیانه در حال افزایش است و حتی همین امر باعث تضعیف تلاش های آمریکا در منطقه می شود.

آژانس فارس دفاتر خود را در استانهای دیگر مانند خوزستان ، کرمانشاه ، همدان ، یزد ، لرستان ، آذربایجان غربی و خراسان جنوبی دایر کرده است.

جشنواره فصلی فارس به منظور افزایش رقابت در رشد کیفیت و محتوای اخبار و شناسایی بهترین روزنامه نگاران و آثار آنها در سال های اخیر برگزار می شود.

یکی از مهمترین بخشهای م Instituteسسه فرهنگی فارس تأسیس مدرسه رسانه ای فارس است. این موسسه مجوز مرکز آموزشی خود را در سال 2013 از دانشگاه علمی کاربردی دریافت کرده و روزنامه نگاری و عکاسی را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تدریس می کند.

نکته دیگر برای فارس ایجاد یک مرکز آموزش روزنامه نگاری به نام باشگاه خبری توانا در سال 2008 بود. این مرکز با جذب جوانان فداکار ، افراد را به منظور تزریق به اتاق خبر خود آموزش داده است و در حال حاضر بهترین استفاده را از آنها می کند.

سایت خبری فارس دارای یک اپلیکیشن در نسخه های اندرویدی است و به کاربران خود قول داده نسخه آیفون خود را به زودی منتشر کند.

سایت های خبری ایرانی

سایت های خبری ایرانی

بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده آمریکا ، آلمان ، انگلیس و کانادا هستند.

سایت های پربازدید: گوگل ، اخبار تسنیم ، مهر نیوز ، ایسنا و ورزش سه.

ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 41.50٪.

تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 3.89.

بازدید متوسط ​​برای هر نفر از سایت: 8:53.

کلید واژه های مهم سایت: فارس ، خبرگزاری فارس ، farsnews ، روند کاهش دمای هوا در حومه ، خاک های نرم انتشارات ملک اعظم.

ویژگی های وب سایت آژانس فارس

طبقه بندی اجتماعی.

طبقه بندی اقتصادی و سیاسی.

مقوله بین المللی.

مقوله های علمی و دانشگاهی.

دسته های فرهنگ و هنر.

دسته ورزشی.

دسته بندی عکس ، فیلم و صدا.

دسته های گرافیکی و انیمیشن.

فارس + دسته.

بخش اخبار مهم.

بخش موارد دلخواه ، خوانندگان ، بینندگان.

بهترین سایت های خبری کشور

بهترین سایت های خبری کشور

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تنها خبرگزاری دانشجویی و اولین خبرگزاری غیردولتی در کشور از زمان انقلاب اسلامی است. سایت خبری ایسنا یکی از مهمترین سایتهای خبری در ایران است که از 4 نوامبر 1999 فعالیت خود را آغاز کرده و مطالب خود را به زبانهای فارسی ، عربی ، فرانسه و انگلیسی منتشر می کند.

تصمیم گیرنده اصلی این خبرگزاری رئیس جهاد دانشگاهی است. بخش ورزشی این سایت به طور مستقل کار می کند. سیاست های ایسنا را می توان در زیر دو شعار “اگر ایران بدن من نیست ، بگذار بدن من باشد” و “راه حرکت آهسته و پایدار است” می توان مشاهده کرد که باعث افزایش سطح اعتماد مخاطبانش می شود.

سایت خبری ایسنا دارای برنامه هایی در نسخه های اندروید و آیفون است.

بهترین سایت های خبری کشور

بهترین سایت های خبری کشور

بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده آمریکا ، انگلیس و فرانسه هستند.

سایت های پربازدید: گوگل ، فارس نیوز ، مهر نیوز ، ایرنا و اخبار تسنیم.

ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 50.20٪.

تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 3.43.

میانگین بازدید به ازای هر نفر از سایت: 6:58.

کلید واژه های مهم سایت: ایسنا ، ثبت نام کارت سوخت ، سوپرمارکت آنلاین آکالا ، قیمت طلا ، تشییع جنازه ایسنا کرمانشاه.

مشخصات وب سایت خبرگزاری ایسنا

طبقه بندی اقتصادی (طلا و واحد پول).

مقوله های علمی و دانشگاهی.

مقوله های فرهنگی و هنری.

طبقه بندی اجتماعی.

مقوله بین المللی.

دسته ورزشی (امتیازات زنده).

دسته های استان ها.

دسته بندی عکس ، فیلم و گرافیک.

دسته ISNA +.

رده بازار

بخش انتخاب ویرایشگر.

اخبار گفتگو و موارد دلخواه.

سایت های خبری برتر ایران

سایت های خبری برتر ایران

خبرگزاری تسنیم یک وب سایت خبری (منبع آگاهی) متعلق به م Instituteسسه تسنیم برای ایجاد آینده فرهنگی است. تسنیم یکی از رسانه های منتسب به سپاه است که در تاریخ 13 نوامبر 2012 راه اندازی شد. در جهت افزایش آگاهی و بینش با نگاهی به دو حوزه اصلی کار در داخل و خارج از ایران.

سایت های خبری برتر ایران

سایت های خبری برتر ایران

بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، آلمان ، کانادا و افغانستان هستند.

سایت های پربازدید: گوگل ، خبرگزاری فارس ، شهر خبر ، ایسنا و خبرگزاری مهر.

رتبه محتوای بی فایده در سایت: 49.80٪.

تعداد متوسط ​​بازدید از صفحه: 48/3.

میانگین حضور هر شخص در سایت: 4:41.

کلید واژه های مهم سایت: قیمت به دلار ، قیمت طلا ، قیمت ارز ، قیمت سکه ، تسنیم.

مشخصات وب سایت آژانس تسنیم

طبقه بندی سیاسی و اقتصادی.

دسته ورزشی.

مقوله بین المللی.

طبقه بندی اجتماعی.

مقوله فرهنگی.

دسته بندی استانها و بازارها.

دسته بندی برای عکس و فیلم.

بخش گرافیک و کاریکاتور.

این 10 سایت است که در این پست امکان پذیر نبود.

اگر سایتی مشابه دارید ، می توانید در گزارش تبلیغات رایگان در سایت Best فارسی ، کسب و کار خود را به عنوان بهترین سایت ایرانی معرفی کنید.

موزیک آهنگ بازدید : 245 دوشنبه 21 مهر 1399 نظرات (0)

بک لینک یکی از روش های SEO خارجی است که به سایت بک لینک چیه در رتبه بندی نتایج کمک می کند. در این مقاله آموزش سئو ، روش های بدست آوردن بک لینک خوب ذکر شده است.


بک لینک

بک لینک چیست؟ اصولاً چگونه باید برای سایت خود بک لینک بگیریم؟ آیا گوگل تاکنون شما را جریمه کرده است؟ اگر این اتفاق برای شما بیفتد ، می دانید که شناسایی و رفع مشکل چقدر دردناک است. اگر هرگز مجازات نشده اید ، خطر مجازات شدن دارید. چگونه می توانید از بک لینک غیر طبیعی در گوشه کنار خود جلوگیری کنید؟

در این مقاله ، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه می توانیم برای خود بک لینک بگیریم و همچنان از قوانین Google پیروی کنیم و سایت سئو را با مشکل مجازات تهدید نکنیم.
1. درخواست بک لینک

اولین کاری که باید انجام دهید این است که از مردم بپرسید. برخی ممکن است بگویند: "خوب ، بک لینک ها طبیعی نیستند زیرا ما باید از مردم بپرسیم." اما اگر کسی بخواهد پیوند معتبری به شما بدهد و در ازای هیچ چیز عجیبی از شما و سایت شما ، می توانید این نوع بک لینک را یک لینک موفق و ارزشمند برای سایت خود بدانید. به عنوان مثال ، اگر شخصی را در بین دوستان و آشنایان خود صاحب وبلاگ و سایتی می شناسید ، می توانید از او س askال کنید: "آیا می توانید سایت من را به عنوان یک شریک از سایت و وبلاگ خود و پیوندی به سایت ما معرفی کنید؟" بدهید؟ ". حال ، اگر او موافقت کند که مخفیانه از سایت خود پیوندی به سایت شما بدهد ، این بک لینک لینک بسیار جالب و ارزشمندی نخواهد بود. اما اگر آنها نام سایت شما را به طور واضح و قانونی ذکر کنند بدون هیچ مشکلی و شما به با این کار ، شما می توانید آن لینک دهنده را یک پیوند ارزشمند و طبیعی بنامید ، و Google از سایت شما به دلیل داشتن چنین پیوندی قدردانی می کند.
۲. دایرکتوری های بک لینک

برخی ممکن است بگویند: "یک دایرکتوری بک لینک طبیعی نیست و پیوندهای آن جعلی است." ما در مورد هر سایت دایرکتوری صحبت نمی کنیم ، منظور ما بیشتر سایت هایی است که مانعی برای ورود به سایت ها دارند و اجازه دسترسی به هیچ سایتی را نمی دهند ، بسیاری از سایت های دایرکتوری به عنوان هرزنامه شناخته می شوند. فهرست باید محلی باشد که مشاغل واقعی در آن لیست شده و مردم واقعاً از آن استفاده می کنند.

دایرکتوری هایی وجود دارد که باید برای جستجوی سایت مناسب کمی جستجو کنید. به عنوان مثال ، شما یک عکاس مراسم هستید. شما می خواهید یک فهرست محلی لیست کنید که پیشنهادات خوانندگان ، سالن ها و عکاسان برای رزرو عروسی را به مردم ارائه دهد. لینک دهی از این پوشه بسیار مناسب خواهد بود و می تواند ترافیکی را به سایت شما ارسال کند ، پیوند دادن این نوع سایت ها شاخص خوبی برای سایت شما است. یافتن این نوع دایرکتوری ها که شامل شماره و آدرس رقبای شما نیز هستند ، بسیار خوب خواهد بود. با جستجوی شماره رقبا یا مشاغل موجود در وب می توانید چنین سایت هایی را پیدا کنید و ببینید که آنها شماره و سایت خود را در کجا ثبت کرده اند.
3. روابط صنعت

اکثر مشاغل با تأمین کنندگان ، فروشندگان ، مشتریان و شرکای آنها ارتباط دارند. اینها مکانهایی هستند که باید کسب و کار شما در آنها ذکر شود. اگر در چنین مکان هایی لیست شده باشید ، برای کسب و کار شما بسیار مناسب خواهد بود. برای یافتن این نوع لیست ها ، باید محل رقبای خود را بیابید ، به پروفایل پیوند آنها نگاهی بیندازید و مکان هایی را که لیست های شما خالی است پیدا کنید.
4. نام یا مارک ثبت شده ذکر شده

در بعضی جاها ممکن است شخصی از تجارت ، سایت یا شاید نام شما نام برده باشد اما برای شما بک لینک ایجاد نکرد ، بنابراین بهتر است این افراد را پیدا کرده و از آنها برای انجام این کار تشکر کنید و بعداً س askال کنید. لینک سایت خود را نیز ذکر کنید. معمولاً از این طریق می توانید به راحتی به سایت خود پیوند دهید. ابزارهایی وجود دارد که می تواند بفهمد سایت شما در جایی لیست شده است. برخی از ابزارها هنگامی که سایت شما لیست می شود به شما اطلاع می دهند.

با این حال ، این ابزارها همیشه دقیق نیستند و ممکن است متوجه ذکر سایت شما نشوند. بنابراین بهتر است همیشه به این ابزارها توجه نکنید و هر ماه وقت خود را صرف جستجوی موارد ذکر شده سایت خود در اینترنت کنید و سعی کنید از این طریق بک لینک بگیرید. یکی از بهترین مکان ها برای جستجوی موارد ذکر شده در سایت شما ، شبکه های اجتماعی است و شما می توانید به راحتی از شخصی که نام سایت شما را ذکر کرده است در صورت داشتن سایت ، بک لینک برای شما ایجاد کند.
5. بک لینک های خراب را احیا کنید

یکی از راه هایی که می توانید پیوندهای خراب را در وب سایت خود پیدا کنید رفتن به Google Search Console و جستجوی خطاهای خزنده است. ممکن است شخصی به سایت شما پیوند داده باشد اما URL شما به اشتباه نوشته شده است. برای حل این مشکل دو راه وجود دارد. اولین راه این است که به آن سایت بروید و از آنها بخواهید لینک خراب را برطرف کنند. راه دوم ایجاد همان صفحه برای آدرس اینترنتی اشتباه و ارسال یک تغییر مسیر مستقیم به آدرس صحیح در صفحه ایجاد شده شما است. اگر روش دوم ، تغییر مسیر را انتخاب کنید ، مقدار آن بک لینک اندکی کاهش می یابد ، اما بهتر است پیوندی به صفحه اشتباه داشته باشید زیرا این پیوند خطای 404 را در سایت شما ایجاد می کند و هیچ رتبه ای ندارد. به شما نمی دهد.
6. عالی باشید

روزنامه نگاران همیشه به دنبال چیزهایی برای نوشتن هستند. بسیار خوب است اگر می توانید تجارت خود را در سایت های خبری و خبری ثبت کنید. بهترین راه ایجاد یک رویداد یا یک موسسه خیریه است ، روزنامه نگاران عاشق پوشش مطالب نیز هستند

موزیک آهنگ بازدید : 311 چهارشنبه 07 خرداد 1399 نظرات (1)

دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام قسم نخور با دو کیفیت دلخواه

پخش آنلاین + لینک های مستقیم آهنگ قسم نخور از ♪♪ رل موزیک ♪♪

Download New Song By Mehraad Jam Called Ghasam Nakhor (Demo)

Mehraad Jam Ghasam Nakhor Demo RellMusic - مهراد جم قسم نخور (دمو)

مهراد جم قسم نخور

موزیک آهنگ بازدید : 308 چهارشنبه 07 خرداد 1399 نظرات (0)

دانلود آهنگ جدید راغب به نام موجوع قلبی همراه با متن موسیقی

Download Music By : RaghebMawjou ghalbi With Text And 2 Quality 128 And 320 On Rellmusic

هم اکنون شنونده موزیک جدید ویژه این لحظه * دانلود آهنگ موجوع قلبی با صدای راغب به همراه تکست و بهترین کیفیت از رسانه آنلاین رل موزیک

خستم از دنیا درمونده و تنها
نه حالی مونده باقی نه امید واسه فردا

Ragheb Mawjou ghalbi RellMusic - دانلود آهنگ راغب موجوع قلبی همراه متن و ویدیو

“راغب موجوع قلبی”

موزیک آهنگ بازدید : 352 دوشنبه 05 خرداد 1399 نظرات (0)

دانلود آهنگ جدید امید جهان ساحل دریا با بهترین کیفیت

دانلود موزیک جدید ویژه رل موزیک برای شما همراهان عزیز از خواننده معروف و محبوب امید جهان به نام ساحل دریا به همراه متن ترانه

Exclusive Song : Omid JahanSahele Darya With Text And Direct Links In Rellmusic

ساحل دریا دل مو بیقراره / ساحل دریا چشمونم به راهه

ساحل دریا تو بگو به مو کی / یار مو آخر از سفر میایه

Omid Jahan Sahele Darya RellMusic - دانلود آهنگ امید جهان به نام ساحل دریا همراه متن

امید جهان ساحل دریا

تعداد صفحات : 6

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 54
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 17
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 957
 • بازدید سال : 6,057
 • بازدید کلی : 64,211